Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

Hakkımızda

Yılların tecrübesi
0 +

Hakkımızda

İşlevsel ve estetik değerlerin ön planda olduğu yaşayan mekanlar

Yönetim kurulu başkanımız Oğuzhan Ozan 2005 yılında şirketimizi tül perde sektöründe faaliyete geçirdi, daha öncesinde ise tekstil üretim departmanlarının (Ar-ge, tasarım, planlama, kalite kontrol ve satış pazarlama) birimlerinde yönetici olarak bir çok markada görev aldıktan sonra firmamızın ürün ve kalite detaylarında öncü ve belirleyici olmasına olanak sağlamıştır.

2010 yılında ise bünyesinde bulunan genç, dinamik ve profesyonel  ekibiyle güncel teknolojileri kullanarak üretime başlamıştır. Hali hazırda Almanya, Portekiz, Çekya, İspanya,Belçika, Kanada, Kuveyt, Katar ve Rusya olmak üzere toplam 18 ülkesine ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Yurt içinde ise 500 noktaya kesim ( cutting) hizmeti sunmaktadır.

MAKSAD TEKSTİL yurt içinde ve yurt dışında  kartela bayilikleri imkanı sunmaktadır.

Bayiliklerimiz 2  marka adı altında MAKSAD  ve MAJESLİN başlığında seçili özgün desenleri  ile hizmet vermektedir.

Kalifiye personelleri ile en kaliteli ürün ve en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Markalarımız ve ürünlerimiz Türkiye’de  ve uluslar arası pazarda tasarım tescili ile korunmaktadır.

MAKSAD TEKSTİL  sektöre yön veren ve belirleyici olabilmek için Ar-ge çalışmalarına her geçen gün yenilikler ile ön plana çıkarmaktadır.

Ülkemizde ilk ve tek olup tüm hakları ( icad patenti dahil )  MAKSAD TEKSTİL’e ait olan duvar kumaşı ürünümüzü ulusal kanallarda tanıtımını yaparak halkımızın takdir ve beğenilerini almayı başarmıştır.

Maksad Tekstil

Biz Kimiz?

Yıllık Tecrübe
0
Ürün Modeli
0 +
Bayi
0 +
Perde
0 km